تلفن

+98 41 3424 5977-84

آدرس

کیلومتر 5 جاده سردرود

تلفن

+98 41 3424 5977-84

آدرس

کیلومتر 5 جاده سردرود

تماس با ما

 ساعت کار

ایام هفته : ۰۷:۳۰ – ۱۹:۰۰
جمعه : تعطیل

 آدرس ایمیل

آماده دریافت نقطه نظرات، پیشنهادات، انتقادات و سایر درخواست های شما عزیران هستیم.

INBOX@ITFORGING.COM

 شماره های تماس

در ایام غیرتعطیل و در تایم اداری پاسخگوی شما عزیزان هستیم.

۰۰۹۸ ۴۱ ۳۴۲۴ ۵۹۷۷-۸۴ 

شرکت آهنگری تراکتورسازی در سال ۱۳۶۶ به عنوان بزرگترین و مجهزترین کارخانه فورج گرم در سطح کشور و خاورمیانه، از شرکت تراکتورسازی ایران سهامی خاص تفکیک و بشماره ۴۰۵۵ نزد اداره ثبت شرکت های تبریز ثبت گردید و پس از تفکیک، عمده سهام آن متعلق به شرکت تراکتورسازی و سپس به سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران انتقال یافت و در سال ۱۳۸۰ در راستای سیاست های دولت عمده سهام شرکت توسط سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و از طریق بورس و به بخش خصوصی واگذار گردید و نهایتا در سال ۱۳۸۹ عمده سهام این شرکت بمدیریت فعلی (خانواده باویلی) انتقال یافته است.
شرکت آهنگری در زمینی به مساحت حدود ۱۰ هکتار و فضای سرپوشیده ۱۰۰۰۰۰ مترمربع، ظرفیت تولید سالانه (با توجه به تنوع قطعات) حدود ۲۵۰۰۰ تن را دارا می باشد.
بهره گیری از تجهیزات پیشرفته دنیا در شرکت آهنگری تراکتورسازی، آن را قادر ساخته در زمینه های فورج، ساخت قالب، عملیات حرارتی، کیفیت و ماشینکاری خدمات گسترده ای به صنایع مختلف ارائه نماید. شرکت آهنگری طیف وسعی از قطعات مهم و ایمنی را در صنایع مختلف از جمله خودروسازی، کشاورزی، نفت و گاز، راه آهن و دریایی، راه ساختمان و معدن و مهندسی عمومی تواید می کند. توانمندی اختصاصی این شرکت تولید انواع میل لنگ و در کنار آن تولید انواع قطعات با وزن های ۲۰۰ گرم تا ۱۵۰ کیلوگرم می باشد.

یوسفی

سید محمد یوسفی

مدیر بازاریابی و فروش

شماره تماس: ۳۴۲۴۶۰۹۵-۰۴۱

شماره همراه: ۰۹۱۴۳۱۰۴۳۸۵

فاکس: ۳۴۲۴۶۰۲۴-۰۴۱

۰۹۱۴۳۱۰۴۳۸۵ ۰۹۱۴۳۱۰۴۳۸۵

امور بورس و سهام

شماره تماس:

۰۴۱۳۴۲۴۵۹۷۷-۸۵ – داخلی ۳۵۹

فاکس: ۰۴۱۳۴۲۴۶۰۲۴

نام (الزامی)

آدرس ایمیل (الزامی)

شماره تماس

نام شرکت

موضوع موضوع درخواست

قسمت مربوطه

پیام

Top