admin بدون دیدگاه

تقدیر و تجلیل از شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران

در سالی که از طرف مقام عظمای ولایت سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین نامگذاری شده است و همزمان با گرامی داشت روز صنعت ، طی مراسمی که در سالن همایش های بین المللی تبریز ترتیب یافته بود با اهداء تندیس و لوح تقدیر از شرکت آهنگری تجلیل بعمل آمد.

در این مراسم که با حضور معاون محترم وزیر صنعت ، معدن و تجارت ، نمایندگان مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی، استاندار و مسئولین استانی برگزار شد از واحدهای نمونه صنعتی تقدیر بعمل آمد. شرکت آهنگری تراکتورسازی که پیشرو صنایع کلیدی کشور میباشد توانست با درایت و مدیریت توانمند آقای مهندس مجید باویلی تبریزی تندیس و لوح تقدیر این مراسم را کسب و افتخار دیگری بر افتخارات شرکت آهنگری افزوده شود.

admin بدون دیدگاه

تقدیر از آقای مهندس باویلی ریاست هئیت مدیره شرکت آهنگری تراکتورسازی در مراسم ستاد دیه

تقدیر و تشکر از حضور آقای مهندس باویلی ریاست هئیت مدیره شرکت آهنگری تراکتورسازی در مراسم ستاد دیه ویژه کمک به ازادی زندانیان غیر عمد

طی مراسمی که توسط ستاد دیه استان در تجلیل از مشارکت کنندگان خیر در کمک به آزادی زندانیان غیر عمد و با حضور آقای خلیل الهی ریاست محترم دادگستری استان ترتیب یافته بود از خیرین این امر با اهداء لوح تقدید، تشکر و قدردانی به عمل آمد.

جا دارد از مقامات دادگستری استان علی الخصوص جناب آقایان دکتر خلیل الهی ، دکتر علیلو و مسئول ستاد دیه استان جناب آقای تقی پور که با تلاش شبانه روزی خود بانی این کار بسیار عظیم و خداپسندانه گردیده بودند نهایت سپاس و تشکر را نموده و از مهندس باویلی که در این مراسم با اهداء لوح تقدیر از مشارکت ایشان نیز در این امر خیر قدردانی بعمل آورده شد، سپاسگزاری نموده، یادآور این نکته شویم که هدف ایشان نه تنها ارتقاء تولید و صنعت، بلکه مشارکت در چنین برنامه هایی نیز هست که این نیز بخشی از اساس جامعه و کمک به رفع نابه هنجاری های اجتماعی میباشد. کمک به آزادی زندانیانی که بعلل اقتصادی و مشکلات مالی و به ناچار مجبور به دوری از خانواده و ترک آنها میشوند تبعات کاملا جبران ناپذیری داشته که با این امر خیر میتوان چنین انسانهایی را نجات داد تا به اغوش گرم خانواده برگردند.

admin بدون دیدگاه

گرامیداشت هفته کارگر

همزمان با فرا رسیدن هفته کارگر، آقای مهندس باویلی رئیس هیئت مدیره شرکت با حضور در بین پرسنل حوزه ها در کارگاه های تولیدی شرکت با اهداء شاخه گل و تفقد از این عزیزان، روز کارگر را خدمت همکاران تبریک گفتند.

ایشان همچنین در جمع صمیمی کارکنان از احساس مسئولیت، واقع بینی و تعهد کاری این عزیزان در پیشبرد اهداف تولیدی شرکت تشکر نموده، یادآور شدند کارکنان باید با همدلی و برادری و عدم توجه به مسائل حاشیه ایی که بعضا توسط عده ایی ناآگاه بوجود می آید دوری جسته، به فکر تولید و پیشبرد اهداف عالیه شرکت باشند و دین خود را نسبت به جامعه، صنعت و اقتصاد کشور ادا نمایند تا بیش از پیش در چرخه تولید کشور ایفای وظیفه نمایند.

 

admin بدون دیدگاه

توزیع بسته معیشتی بین کارکنان شرکت آهنگری تراکتورسازی

همزمان با ماه مبارک رمضان و فرا رسیدن هفته کارگر بسته اهدایی ریاست هئیت مدیره شرکت اهنگری که شامل برنج ایرانی به میزان ۵ کیلوگرم، مرغ به میزان ۵ کیلوگرم و چای می باشد بین تمامی کارکنان شرکت توزیع شد.

همانند روال سالهای گذشته، امسال نیز به لحاظ کمک به اقتصاد خانواده کارکنان شرکت اهنگری، آقای مهندس باویلی رئیس هیئت مدیره شرکت در نظر دارند طی سال چنین بسته هایی تدارک و تحویل همکاران عزیز شود.

 

admin بدون دیدگاه

کسب رتبه اول توسط شرکت آهنگری در بیست و چهارمین همایش انتخاب شرکت‌های برتر ایران

در بیست وچهارمین همایش انتخاب شرکت‌های برتر ایران (IMI100) ، شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران رتبه اول در بازده « فروش در گروه ماشین آلات، تجهیزات و صنایع فلزی » را کسب کرد. در این مراسم که با حضور مسئولین کشوری برگزار شد از شرکت‌های برتر در
حوزه‌های مختلف با اهداء لوح تقدیر، تجلیل بعمل‌آمد.

در این ارزیابی، شرکت‌های برتر براساس شاخص‌هایی همچون بیشترین فروش، بیشترین سودآوری، بالاترین ارزش بازار و… معرفی شدند. در طول برنامه، مسئولین حاضر در مراسم به ایراد سخن پرداختنه و از پیج و خم‌های مشکلات پیش روی صنعت و اقتصاد کشور و راهکارهای مربوطه سخن به‌میان‌آورده، چالش‌های موجود در راه پیشرفت و ترقی صنعت کشور را مورد‌بررسی قرار‌دادند.
در پایان مراسم نیز لوح‌های تقدیر به شرکت‌های برتر اهداء گردید. این موفقیت بزرگ که بی‌شک مدیون مدیریت موفق و همکاران سخت‌کوش این مجموعه عظیم می‌باشد، برگ سبز دیگری به افتخارات شرکت آهنگری تراکتورسازی افزود و جایگاه این واحد مهم صنعتی را در توسعه صنعت کشور بیش از پیش نمایان‌ساخت .

ما به نوبه خود این مهم را خدمت ریاست هیئت مدیره شرکت جناب آقای مهندس باویلی تبریزی و تیم مدیریتی مجموعه و سایر همکاران که با تلاش شبانه‌روزی خود چرخ این صنعت عظیم را همواره در چرخش و تحرک و پویایی نگه‌می‌دارند، تبریک‌ عرض‌می‌نمائیم.

 

admin بدون دیدگاه

درخشش شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران در همایش گرامی‌داشت روز ملی صنعت و معدن

شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران به‌عنوان واحد نمونه صنعتی انتخاب شد. این انتخاب که بی شک مدیون مدیریت توانمند ریاست هیئت مدیره جناب آقای مهندس باویلی و تلاش و کوشش خستگی‌ناپذیر و شبانه‌روزی کارکنان سخت‌کوش این مجموعه معظم می‌باشد برگ سبز دیگری بر افتخارات این شرکت معظم افزود. شرکت آهنگری تراکتورسازی که در زمینه تولید پیچیده‌ترین قطعات فورج اعم از (میل لنگ، سگدست، شاتون و…) و انواع قالب‌های دایکاست فعالیت می‌نماید، توانسته‌است در سایه مدیریت آقای مهندس باویلی و همکاران تلاشگر خود طی سال‌های گذشته به موفقیت‌های بسیار ارزشمندی دست یابد چنانکه در سال‌های اخیر با راه‌اندازی خط تولید قالب‌های دایکاست و ریژه توانست کشور را از واردات چنین قالب‌هایی بی‌نیاز و از خروج میلیون‌ها یورو و دلار جلوگیری نماید. همچنین در جهت خودکفایی کشور این شرکت توانسته است نیاز صنایع بزرگ را از ورود قطعات بسیار مهم و استراتژیک مرتفع نماید.
اعتقاد ما براین است که بتوانیم تا‌آنجاکه در توان داریم منویات مقام معظم رهبری را سرلوحه اقدامات خود قرار داده، در جهت رفع موانع تولید و افزایش آن گام هایی اساسی برداشته و همواره در پشتیبانی از صنعت این سرزمین بزرگ پیشقدم بوده‌باشیم. انشاءالله در آینده‌ای نه‌چندان دور همگان شاهد تحقق این فرمایش مقام عظمای ولایت در شرکت آهنگری خواهند‌بود که با یاری و مدد کارکنان خود در راه‌اندازی واحدهای جدید به رشد و تعالی صنعت ایران اسلامی کمک شایان خواهد‌نمود.

admin بدون دیدگاه

واکسیناسیون کارکنان شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران

همزمان با واکسیناسیون عمومی در سطح کشور و استان و بنابه دستور ریاست محترم هیئت مدیره مبنی بر مهیا کردن امکانات واکسیناسیون پرسنل، حسب هماهنگی های بعمل آمده و با نهایت همکاری بسیار صمیمانه مرکز بهداشت استان و شهرستان تبریز این مهم به انجام رسید و در محل شرکت و با حضور حداکثری پرسنل، واکسیناسیون مرحله اول انجام پذیرفت.

admin بدون دیدگاه

توزیع برنج ایرانی و مرغ گرم

توزیع برنج ایرانی و مرغ گرم بمناسبت حلول ماه مبارک رمضان و تحقق برنامه تولیدی شرکت آهنگری

همزمان با حلول ماه مبارک رمضان و نیز تحقق برنامه تولید در ماههای بهمن و اسفند ۹۹ از طرف ریاست هیئت مدیره شرکت آهنگری جناب آقای مهندس باویلی تبریزی برنج ایرانی و مرغ گرم هر کدام به میزان ۵ کیلوگرم بین تمامی کارکنان شرکت توزیع شد.

امید است با تحقق برنامه تولید که همانا لبیک به منویات مقام عظمای ولایت در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدائی ها میباشد بتوانیم در چرخه صنعت کشور سهم خود را به خوبی اداء نماییم.

در طول سال ۹۹ با دستور آقای مهندس باویلی تبریزی بسته های معیشتی طی زمانهای متوالی، به دفعات و به جهت کمک به چرخه زندگی کارکنان از بابت جیره غیر نقدی، توزیع گردید. امیداست در سال ۱۴۰۰ نیز با روند روبه رشد و افزایش تولید شرکت، شاهد چنین حمایت هایی بوده باشیم هر چند زمان ثابت کرده است ایشان به رغم تمامی مسایل و مشکلات اقتصادی این کار را انجام و حمایت خود را از تمامی پرسنل شرکت به اثبات رساندند.

admin بدون دیدگاه

انتخاب جناب آقای مهندس باویلی تبریزی بعنوان کارآفرین برتر

انتخاب جناب آقای مهندس باویلی تبریزی بعنوان کارآفرین برتر

در سیزدهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر استان آذربایجانشرقی جناب آقای مهندس باویلی تبریزی بعنوان کارآفرین برترانتخاب شدند.
این مراسم که در محل استانداری برگزار شد با اهداء لوح تقدیر و تندیس جشنواره ، از ایشان تقدیر به عمل آمد.
در طول مراسم جناب آقای دکتر جهانگیری معاون اقتصادی، آقای دکتر فتحی مدیر کل اداره تعاون، کار و و رفاه اجتماعی به ایراد سخن پرداخته سپس کار آفرینان برتر از جمله آقای مهندس باویلی درخصوص مسایل و مشکلات پیش روی صنعت سخنانی بیان کردند.

admin بدون دیدگاه

توزیع بسته معیشتی (برنج و مرغ) بین کارکنان شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران

توزیع بسته معیشتی (برنج و مرغ) بین کارکنان شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران

همزمان با فرارسیدن ایام ا… دهه فجر انقلاب اسلامی و تحقق برنامه تولیدی از طرف ریاست هیئت مدیره شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران جناب آقای مهندس باویلی اقلام برنج و مرغ بین تمامی کارکنان توزیع شد.

در طول سال ۹۹ طی دوره های مختلف و علیرغم مسایل پیش روی کشور و صنعت که گریبانگیر آن شده است، ایشان به لحاظ مساعدت به کارکنان موافقت کردند این اقلام توزیع شود.