admin ۱ دیدگاه

بازدید اعضایی کمیسیون کارگری و کمیته مدیریت بر واکنش های کارگری استان آذربایجانشرقی از شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران

اعضای کمیسیون کارگری وکمیته مدیریت بر واکنش های کارگری استان آذربایجانشرقی از مجموعه معظم صنعتی آهنگری تراکتورسازی ایران بازدید کردند.

در ابتدای بازدید آقای دکتر باویلی تبریزی ریاست هیئت مدیره، ضمن خوش آمدگویی به حاضرین، از حضوراین عزیزان در این مجموعه موفق و توانمند ابراز خوشنودی کردند.

در این بازدید ایشان ضمن توضیحات لازم درخصوص عملکرد تولید و نیز خطوط تولیدی، حاضرین را در جریان روند تولید این شرکت قرار دادند. بعد از بازدید از قسمت های مختلف شرکت ، در جلسه ایی که به منظور تبادل اطلاعات برگزار شد ابتدا ایشان درخصوص اهم مسایل و مشکلات پیش روی شرکت، وضعیت عمومی واحدهای صنعتی و تولیدی مطالبی به سمع حاضرین رساندند سپس مدیر کل تعاون ، کار، رفاه و اموراجتمایی جناب آقای دکتر فتحی ضمن تشکر از مدیریت ارزشمند آقای دکتر باویلی بعنوان نمونه بارز بخش خصوصی موفق و سرآمد، از پیشرفت، روند تولید، رسیدگی به وضعیت پرسنل و فضاهای عمومی شرکت همچون فضای سبز بسیار عالی اعلام رضایت و ابراز امیدواری کردند این شرکت با سابقه درخشانی که دارد همواره در پیشبرد اهداف خود موفق باشد.

در ادامه جناب آقای دکتر محمدزاده مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری از آقای دکتر باویلی بعنوان یکی از متولیان این صنعت کهن که از گذشته ها تجربه عملی و علمی در این صنعت دارند یاد کرده ، متذکر شدند با مدیریت صحیح، ایشان توانسته اند چنین شرکتی را در این بحرانها که کشور درگیر آن میباشد چه مسایل ارزی ، چه مسایل مواد اولیه، با سربلندی به سر منزل مقصود برسانند. همچنین ایشان خواستار رفع موانع پیش روی این شرکت که مانع برای تولید میباشد، شدند. در پایان جناب آقای مهندس امینی عضو هیئت رئیسه خانه صنعت و معدن و نماینده کارفرمایان استان از حضور در این واحد بسیار مهم صنعتی ابراز خرسندی کرده، با بیان موفقیت ها و روند مطلوب تولید شرکت آهنگری از حسن نظر و مدیریت موفق آقای دکتر باویلی سپاسگزاری و ابراز امیدواری کردند، تمامی واحدهای صنعتی استان نیز شاهد پیشرفتی باشند که شرکت آهنگری همواره سیر آن را طی می نماید. همچنین در طول مراسم و بعد از صحبت های آقای دکتر باویلی، آقای حبیب صادقزاده ریاست شورای اسلامی کار به عملکرد و روند تولیدی شرکت اشاره کرده و خواستار نظر مساعد مسئولین استانی به رفع مسایل و مشکلات واحدهای صنعتی علی الخصوص شرکت آهنگری شدند که متاسفانه گاهاً برخی دستگاهها و ارگانها موانعی بر روند تولیدی شرکتها ایجاد می نمایند که در مواردی موجب کند شدن کارها و حتی تولید میشود.

— One Comment —

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *