admin بدون دیدگاه

توزیع روغن و برنج ایرانی

توزیع روغن و برنج ایرانی

در راستای سیاستهای حمایتی جناب آقای دکتر باویلی تبریزی مایحتاج اساسی خانواده های همکاران به ایشان دستور دادند برای دومین بار در طول دوماه گذشته یک حلب روغن ۵ کیلویی و یک کیسه برنج ۵ کیلویی ایرانی بین کلیه کارکنان شرکت توزیع شود .

امید است در سایه مدیریت توانمند ایشان در روند رو برشد شرکت هم چنان تداوم و شاهد رشد و شکوفایی شرکت معظم آهنگری تراکتور سازی باشیم.

 

admin بدون دیدگاه

برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)

برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)

با فرا رسیدن سالگرد ارتحال ملکوتی معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی و قیام خونین ۱۵ خرداد مراسم با حضور پرشور کارکنان در نمازخانه شرکت برگزار شد در ابتدا این مراسم یاد و خاطره امام گرامی داشته شد سپس مداحان به مرثیه سرایی و عزاداری پرداختند.

admin بدون دیدگاه

کمک یک میلیارد ریالی به جشن گل ریزان

کمک یک میلیارد ریالی به جشن گل ریزان

در خجسته ایام پر برکت ماه مبارک رمضان و همزمان با خجسته زاد روز کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) آقای دکتر باویلی تبریزی ریاست محترم هیئت مدیره شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران با حضور در جشن گل ریزان با کمک نقدی یک میلیارد ریالی زمینه آزادی حدود ۱۰ نفر از زندانیان غیر عمد را فراهم ساختند.

جشن گل ریزان که همه ساله به همت ستاد دیه استان آذربایجانشرقی در ایام پر برکت ماه مبارک رمضان برگزار می شود امسال نیز با شور و شوق وصف ناپذیر و با حضور اقشار مختلف و خیرین بزرگوار در محل تالار معلم تبریز برگزار شد.

در این مراسم حاضرین به وسع مالی خود در این کار خیر و خداپسندانه شرکت نمودند تا چشم خانواده های بیشتری روشن و شاد شود.

آقای دکتر باویلی تبریزی نیز در این مراسم با کمک یک میلیارد ریالی به این جشن بزرگ خواستند سهمی در این کار خداپسندانه داشته باشند.

هر چند همگی اذعان دارند ایشان در تمامی کارهای خیر در سایر زمینه ها نیز پیشقدم بوده و هستند.

admin بدون دیدگاه

توزیع اقلام غذایی به مناسبت هفته کارگر و ماه مبارک رمضان

توزیع اقلام غذایی بین  کارکنان شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران به مناسبت هفته کارگر و ماه مبارک رمضان

همزمان با هفته پر برکت کارگر و فرارسیدن ماه ضیافت ا… با موافقت ریاست محترم هیئت مدیره شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران جناب آقای دکتر باویلی تبریزی اقلام مرغ گرم به میزان ۸ کیلوگرم ، برنج ایرانی ۵ کیلوگرم و یک حلب روغن نباتی بین تمامی پرسنل توزیع شد.

در طول دو ماه گذشته سال جدید برای دومین بار ایشان دستور دادند این اقلام بین پرسنل توزیع شود تا گامی در جهت رفاه و آسایش کارکنان (حداقل از نظر وسایل و مایحتاج روزمره معیشتی) برداشته شود.

ایشان همواره بر این نکته تاکید مؤکد دارند که کارکنان باید دغدغه تامین و امرار  معاش زندگی را لااقل در حداقل باشد تا بتوانند با آرامش خاطر در محیط کارشان نیز حضور داشته باشند.

ما نیز امیدواریم با سعی و تلاش تمامی عزیزان در سنگر تولید شاهد رشد و شکوفائی بیش از پیش صنعت این مرز و بوم باشیم و روز به روز قله های سازندگی و پیشرفت و تعالی را طی بکنیم انشاءا…

admin بدون دیدگاه

توزیع برنج ایرانی و مرغ گرم بین کارکنان

توزیع برنج ایرانی و مرغ گرم بین کارکنان

در آغازین روزهای کاری سال جدید و در سالی که از طرف مقام عظمای ولایت بنام سال رونق تولید نامگذاری شده است، با نظر مساعد ریاست هیئت مدیره شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران برنج ایرانی(به وزن ۵ کیلوگرم)ومرغ گرم(به وزن ۶ کیلوگرم) بین کلیه کارکنان این شرکت توزیع شد.
در راستای سیاستهای حمایتی جناب آقای دکتر باویلی تبریزی، ایشان موافقت نمودند این اقلام بین کارکنان توزیع گردد تا کمکی هرچند کوچک به رفع نیازهای معیشتی کارکنان شود.
در طول سال ۹۷ در نوبت های مختلف و در ایام و مناسبتها اقلامی چون مرغ ، روغن نباتی و برنج بین کارکنان توزیع شده بود. همچنین کارتهای هدیه با مبالغ مختلف و در مناسبتهای خاص مذهبی یا ملی توزیع شد که امید میرود امسال نیز با درایت و مدیریت توانمندی که از آقای دکتر باویلی تبریزی سراغ داریم با افزایش تولید شرکت، این روال تداوم و بلکه بیشتر از سال گذشته ادامه داشته باشد. انشاءا…

admin بدون دیدگاه

تقدیر از کارگران نمونه اسفند ۹۷

تقدیر از کارگران نمونه اسفند ۹۷

همزمان با روزهای پایانی سال ۹۷ حسب دستور ریاست محترم هیات مدیره جناب آقای دکتر باویلی تبریزی ، مدیران حوزه ها موظف شدند نسبت به معرفی کارگر نمونه قسمت شان بر اساس معیارها و شاخص های مربوطه اقدام نمایند. در همین راستا و بر اساس این معیارها ، نفرات حوزه ها مورد سنجش قرارگرفته و در نهایت ۲۴ نفر که حائز بالاترین رتبه بودند معرفی شدند. بعد از معـرفی نفـرات طی مراسم باشکوهی با حضور ایشان ، اعضاء هیئت مدیره ، معاونین و مدیران ، این عزیزان مورد تشویق قرارگرفتند و با اهداء لوح سپاس و نیز پاداش نقدی به مبلغ بیست میلیون ریال (هر نفر) از زحماتشان در طول یکسال تقدیر و تشکر بعمل آوردند.
آقای دکتر باویلی تبریزی طی صحبت هایی با سپاس از تلاش های این عزیزان ابراز امیدواری کردند که در سال آینده نیز شاهد رشد و شکوفایی شرکت آهنگری در تمامی مراحل بوده باشند و برتر در سال آینده دو برابر یا حتی سه برابر از نفرات امسال بوده باشند. همچنین در پایان این مراسم از طرف شورای اسلامی کار شرکت آهنگری به پاس قدر دانی از زحمات و تلاش های ریاست محترم هیات مدیره ، مدیر عامل و نیز قائم مقام شرکت لوح های تقدیر به همراه دسته گل تقدیم این عزیزان گردید.
ذکر این نکته حائز اهمیت است که اگر درایت و مدیریت توانمند مجموعه شرکت آهنگری و در کنار آن همدلی و همیاری کارکنان این مجموعه عظیم صنعتی نبود قطعاً شرکت آهنگری توفیقات این چنینی به دست نمی آورد. شرکت آهنگری در طول سال ۹۷ با کسب عناوین و افتخاراتی چون کارآفرینان برتر، منتخب ۵۰۰ شرکت برتر ایران و… از این قبیل ، توانسته است همواره بر قله رفیع پیشرفت و تعالی قرار گیرد و نام خود را آوازه این مرز و بوم و بلکه سایر اقصی نقاط عالم بنمایند.
کارگران نمونه حوزه تولید:
رضا ابراهیمی – رسول رشیدی فر – محمدرضا حشمتی – محمدعلی گلزاری –فرهاد جمشیدی
———————————————————————————————————————–
کارگران نمونه حوزه ی طراحی و قالبسازی:
سعید صدقی – حامد دادبین – افشین ذاکری – اصغر ساعدی- داوود رضایی
———————————————————————————————————————–
کارگران نمونه حوزه ی مرغوبیت
: علیرضا صدقی – مرتضی عبادی – محمدحسین برزگر
———————————————————————————————————————–
کارگران نمونه حوزه ی نگهداری و تعمیرات : علیرضا صلاحی – حسین طالبی
———————————————————————————————————————–
حوزه ی عملیات حرارتی : امیر سلیمانی
———————————————————————————————————————–
حوزه ی برنامه ریزی : شهریار دولتیار – حامد صالح یوسف زاده
حوزه ی خدمات و رفاه: حمید اسدی –ابولفضل حمزه زاده – وحید جمشیدی
حوزه ی ساختمان: رحیم آقایی
———————————————————————————————————————–
حوزه ی بازاریابی و فروش : سعید حسن پور
———————————————————————————————————————–
حوزه ی حراست: اکبر بابایی

 

admin بدون دیدگاه

توزیع بن خرید به مناسبت پایان سال ۹۷

توزیع بن خرید به مناسبت پایان سال ۹۷  و عید سال ۹۸

همزمان با روزهای پایانی سال و عید سال ۹۸ امسال نیز از طرف ریاست محترم هیئت مدیره شرکت آهنگری تراکتورسازی جناب آقای دکتر باویلی تبریزی بن خرید به مبلغ یک میلیون ریال تقدیم تمامی کارکنان شرکت شد.

در طول سال ۹۷ به مناسبتهای مختلف دینی ، مذهبی و نیز تناژ تولید و به جهت تقویت روحیه کاری و ارج نهادن به تلاش ها و فعالیت های کارکنان و کمک به معیشت و اقتصاد خانواده این عزیزان، طی نوبت های مختلف از طرف ایشان نسبت به توزیع اقلامی همچون برنج ایرانی، مرغ ، روغن و … اقدام شده است. همچنین در برخی مناسبت ها کارت های هدیه نقدی نیز با مبالغ مختلف تقدیم عزیزان شاغل در شرکت گردیده است.

admin بدون دیدگاه

توزیع اقلام غذایی

توزیع اقلام غذایی

بین کارکنان شرکت آهنگری تراکتورسازی

در راستای سیاست های حمایتی ریاست هیئت مدیره شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران جناب آقای دکتر باویلی تبریزی، برای چندمین بار در طول سالجاری بین تمامی کارکنان شرکت، برنج ایرانی گلستان و مرغ گرم توزیع شد.

باتوجه به شرایط خاص اقتصادی کشور که عملاً موجب پائین آمدن قدرت خرید آحاد جامعه شده است اینگونه برنامه ها موجب میشود لااقل قسمتی از گره های معیشتی خانواده ها باز شود.

پرسنل ساعی و قدردان شرکت آهنگری نه تنها در عرصه تولید از هیچگونه تلاش و فعالیتی کم نمی گذارند بلکه شبانه روز با کار مداوم خود می کوشند تا چرخه های تولید عملاً در چرخش باشد تا دشمنان این مرز و بوم هیچگاه توان مقابله با صنعت این کشور را نداشته باشند.

شرکت آهنگری بعنوان بزرگترین تولید کننده قطعات آهنگری برای صنایع همواره بر این نکته تکیه دارد که بایستی دین خود را نسبت به بزرگ مردانی که با گذشتن از جان خود نگذاشتند دشمن چشم طمع به این آب و خاک را داشته باشد، ادا کرده و سهمی هرچند کوچک در پیشرفت و آبادانی ایران اسلامی داشته باشد.

admin بدون دیدگاه

جناب آقای دکتر باویلی تبریزی

جناب آقای دکتر باویلی تبریزی

ریاست هیئت مدیره شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران بعنوان چهره کارآفرین توسط سازمان تامین اجتماعی

جناب آقای دکتر باویلی تبریزی ریاست هیئت مدیره شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران بعنوان چهره کارآفرین توسط سازمان تامین اجتماعی استان معرفی شدند. این مراسم که با حضور استاندار و نائب رئیس مجلس و نمایندگان تبریز در مجلس شورای اسلامی، صاحبان صنعت و صنعتگران برگزار شد جناب آقای دکتر باویلی تندیس و لوح تقدیر دریافت نمودند. این افتخار بزرگ، برگ زرین دیگری بر افتخارات شرکت آهنگری می باشد.

اهم اولویت های همکاری شرکت آهنگری با سازمان تامین اجتماعی :

  1. پرداخت به موقع حق بیمه کارکنان به سازمان تامین اجتماعی
  2. عدم بدهی شرکت آهنگری به سازمان تامین اجتماعی
  3. حسابرسی از شرکت توسط حسابرسان سازمان تامین اجتماعی وپرداخت تمامی معوقات بیمه ایی به سازمان مذکور
  4. همکاری با شعبه ۲ تامین اجتماعی در تمامی موارد بیمه ایی
  5. افزایش چندصد نفری تعداد پرسنل بیمه شده
admin بدون دیدگاه

آغاز مراسم دهه فجر در شرکت آهنگری

آغاز مراسم دهه فجر در شرکت آهنگری

دهه فجر بر فجر آفرینان مبارکباد

همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و شروع جشن های پیروزی انقلاب، پرسنل شرکت آهنگری در دومین روز از این دهه مبارک با گل و شیرینی و میوه پذیرائی شدند. این مراسم با پخش سرودهای انقلابی همراه بود که با استقبال بی نظیر کارکنان برگزار شد.

همچنین به میمنت چنین روزهای پرشکوه، کارت هدیه ایی نیز به همین مناسبت از طرف ریاست هیئت مدیره شرکت جناب آقای دکتر باویلی تبریزی که بمبلغ ۱،۵۰۰،۰۰۰ ریال بوده تقدیم تمامی کارکنان گردید. و نیز ایشان دستور دادند نیمی از عیدی کارکنان به حسابهایشان واریز شد تا از نظر خریدهای شب عید، کارکنان حداقل از نظر مالی با مشکل کمتری مواجه باشند.