admin بدون دیدگاه

کمک های غیر نقدی (برنج/روغن/چای) به خانواده های بی بضاعت

کمک های غیر نقدی (برنج/روغن/چای) به خانواده های بی بضاعت

در سال جهش تولید و در راستای اطاعت از منویات مقام عظمای ولایت در کمک به رفع نیاز خانواده های بی بضاعت در همایش خودجوش «حماسه حسینی، کمک های مومنانه» آقای دکتر باویلی تبریزی ریاست هیئت مدیره شرکت آهنگری تراکتورسازی نیز در این امر خیر مشارکت کردند.

در این مراسم که ریاست محترم بسیج کارگری و کارخانجات کشور و نیز فرماندهی سپاه امامت و هیئت همراه نیز حضور داشتند ابتدا آقای دکتر باویلی توضیحات جامعی درخصوص روند تولید و نیز مشکلات پیشروی آن به حضار ارائه، سپس فرماندهی سپاه امامت سخنرانی و از خدمات و تلاش های ایشان خصوصاً در شرایط فعلی اقتصادی کشور تقدیر و تشکر بعمل آوردند سپس ریاست بسیج کارگری و کارخانجات کشور مطالبی به سمع حاضرین رساندند. در ادامه ضمن بازدید از خطوط تولیدی شرکت، بسته های معیشتی که شامل برنج/روغن/چای بود تحویل سپاه امامت گردید تا بین خانواده های بی بضاعت توزیع شود.

admin بدون دیدگاه

توزیع اقلام معیشتی (برنج/روغن/چای)

توزیع اقلام معیشتی (برنج/روغن/چای) بین کارکنان شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران

همزمان با ماه محرم ماه پیروزی خون بر شمشیر، اقلام معیشتی (برنج/روغن/چای) بین کلیه کارکنان شرکت آهنگری توزیع شد.

در طول شش ماهه اول سال جاری برای چندمین بار و به لحاظ کمک به وضعیت معیشتی کارکنان، از طرف جناب آقای دکتر باویلی تبریزی ریاست هیئت مدیره شرکت آهنگری این اقلام توزیع شد.

در وضعیت اقتصادی موجود و باتوجه به مسایل و مشکلات پیش روی واحدهای تولیدی و صنعتی، ریاست هیئت مدیره شرکت آهنگری به لحاظ حمایت و قدردانی از تلاش ها و زحمات کارکنان خود و داشتن سهمی در حمایت از اقتصاد خانواده، نسبت به توزیع این اقلام اقدام می نمایند.

نکته قابل ذکر اینست که کارکنان این شرکت به جهت حمایت از تولید و نیز تحقق فرمایشات مقام عظمای ولایت مبنی بر جهش تولید در سال جاری به طور شبانه، روز در تلاش برای این مهم میباشند تا در جهت چرخش اقتصاد کشور سهم خود را ادا نمایند.

admin ۱ دیدگاه

بازدید اعضایی کمیسیون کارگری و کمیته مدیریت بر واکنش های کارگری استان از شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران

بازدید اعضایی کمیسیون کارگری و کمیته مدیریت بر واکنش های کارگری استان آذربایجانشرقی از شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران

اعضای کمیسیون کارگری وکمیته مدیریت بر واکنش های کارگری استان آذربایجانشرقی از مجموعه معظم صنعتی آهنگری تراکتورسازی ایران بازدید کردند.

در ابتدای بازدید آقای دکتر باویلی تبریزی ریاست هیئت مدیره، ضمن خوش آمدگویی به حاضرین، از حضوراین عزیزان در این مجموعه موفق و توانمند ابراز خوشنودی کردند.

در این بازدید ایشان ضمن توضیحات لازم درخصوص عملکرد تولید و نیز خطوط تولیدی، حاضرین را در جریان روند تولید این شرکت قرار دادند. بعد از بازدید از قسمت های مختلف شرکت ، در جلسه ایی که به منظور تبادل اطلاعات برگزار شد ابتدا ایشان درخصوص اهم مسایل و مشکلات پیش روی شرکت، وضعیت عمومی واحدهای صنعتی و تولیدی مطالبی به سمع حاضرین رساندند سپس مدیر کل تعاون ، کار، رفاه و اموراجتمایی جناب آقای دکتر فتحی ضمن تشکر از مدیریت ارزشمند آقای دکتر باویلی بعنوان نمونه بارز بخش خصوصی موفق و سرآمد، از پیشرفت، روند تولید، رسیدگی به وضعیت پرسنل و فضاهای عمومی شرکت همچون فضای سبز بسیار عالی اعلام رضایت و ابراز امیدواری کردند این شرکت با سابقه درخشانی که دارد همواره در پیشبرد اهداف خود موفق باشد.

در ادامه جناب آقای دکتر محمدزاده مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری از آقای دکتر باویلی بعنوان یکی از متولیان این صنعت کهن که از گذشته ها تجربه عملی و علمی در این صنعت دارند یاد کرده ، متذکر شدند با مدیریت صحیح، ایشان توانسته اند چنین شرکتی را در این بحرانها که کشور درگیر آن میباشد چه مسایل ارزی ، چه مسایل مواد اولیه، با سربلندی به سر منزل مقصود برسانند. همچنین ایشان خواستار رفع موانع پیش روی این شرکت که مانع برای تولید میباشد، شدند. در پایان جناب آقای مهندس امینی عضو هیئت رئیسه خانه صنعت و معدن و نماینده کارفرمایان استان از حضور در این واحد بسیار مهم صنعتی ابراز خرسندی کرده، با بیان موفقیت ها و روند مطلوب تولید شرکت آهنگری از حسن نظر و مدیریت موفق آقای دکتر باویلی سپاسگزاری و ابراز امیدواری کردند، تمامی واحدهای صنعتی استان نیز شاهد پیشرفتی باشند که شرکت آهنگری همواره سیر آن را طی می نماید. همچنین در طول مراسم و بعد از صحبت های آقای دکتر باویلی، آقای حبیب صادقزاده ریاست شورای اسلامی کار به عملکرد و روند تولیدی شرکت اشاره کرده و خواستار نظر مساعد مسئولین استانی به رفع مسایل و مشکلات واحدهای صنعتی علی الخصوص شرکت آهنگری شدند که متاسفانه گاهاً برخی دستگاهها و ارگانها موانعی بر روند تولیدی شرکتها ایجاد می نمایند که در مواردی موجب کند شدن کارها و حتی تولید میشود.

admin بدون دیدگاه

توزیع اقلام برنج و روغن بین کلیه کارکنان شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران

توزیع اقلام برنج و روغن هر کدام به مقدار ۵ کیلوگرم بین کلیه کارکنان شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران

همزمان با دهه کرامت و در آستانه خجسته سالروز ولادت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت امام هشتم حضرت علی ابن موسی رضا(ع)، با موافقت ریاست هیئت مدیره شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران جناب آقای دکتر باویلی تبریزی برنج ایرانی و روغن هر کدام به مقدار ۵ کیلوگرم بین تمامی کارکنان شرکت توزیع شد.

از ابتدای سال تابحال این دومین مرتبه میباشد که این بسته حمایتی و معیشتی غیر نقدی بین کارکنان توزیع میشود جناب آقای دکتر باویلی تبریزی همواره بر تامین معیشت و رفاه کارکنان شرکت تاکید موکد داشته و آن را از اولویت های کاری خود میدانند چراکه رفاه و آسایش پرسنل قطعاً از دغدغه کاری پرسنل کاسته و در جهت افزایش راندمان کاری نیز نقش به سزایی دارد.

امید است در سال جهش تولید شاهد رشد، تعالی و پیشرفت هرچه بیشتر صنایع کشور خصوصاً شرکت آهنگری در تمامی عرصه ها بوده باشیم.

admin بدون دیدگاه

تقدیر از کارگران نمونه شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران

تقدیر از کارگران نمونه شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران

با حضور ریاست محترم هیئت مدیره، معاونین، مدیران، روسا، سرپرستان، اعضای شورای اسلامی کار و تعدادی از کارکنان به مناسبت هفته کارگر مراسم ویژه ای برگزار و از تعداد ۱۵ نفر از کارکنان حوزه ها با اهداء لوح تقدیر و نیز پاداش نقدی تقدیر بعمل آمد.

مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الهی شروع، در ادامه رئیس شورای اسلامی کار شرکت جناب آقای حبیب صادق زاده درخصوص مسائل کار وکارگری، مسائل و مشکلات پیش روی تولید سخنانی به سمع حاضرین رساندند. سپس جناب آقای دکتر باویلی تبریزی ریاست هیئت مدیره با عرض تبریک این ایام و نیز ماه مبارک رمضان با اشاره به نامگذاری سال ۹۹ از طرف مقام عظمای ولایت بنام سال جهش تولید خواستار توجه جدی و اهتمام همگان خصوصاً دست اندرکاران صنعت و تولید به این فرمایش رهبری شده، یادآور شدند بایستی موانع تولید و مشکلات پیش روی آن توسط دولتمردان رفع و صنعتگران نیز با کمک نیروی انسانی زبده و کارآمدشان در جهت پیشبرد تولید و افزایش راندمان چه از نظر کیفی و چه از نظر کمی گامهای اساسی بردارند.

در ادامه مراسم از تعداد ۱۵ نظر از کارکنان حوزه های مختلف که بعنوان کارگر نمونه معرفی شده بودند تشکر و به رسم یاد بود از طرف ریاست هیئت مدیره لوح تقدیر و نیز پاداش نقدی تقدیم این عزیزان شد.

همچنین از طرف شورای اسلامی کار به لحاظ تقدیر و تشکر از زحمات و مدیریت توانمند آقای دکتر باویلی تبریزی که همواره در جهت ارتقای تولید و رفاه کارکنان از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکرده و نمی نمایند لوح تقدیر و دسته گل تقدیم ایشان گردید.

حوزه ها کارگر نمونه
حوزه تولید سید مجتبی غفاری سجاد عسگری ثانی جعفر صمدی
واحد برشکاری حامد شفاعت
واحد نگهداری و تعمیرات علی پورفاخر حمید سلطانپور امان اله سیف خواه بهزاد پرویزی
واحد عملیات حرارتی رحیم فروتن
حوزه قالبسازی مهرداد دلشاد حبیب نوری حافظ چرخند
حوزه مرغوبیت وحید زیادی
حوزه مدیریت مهناز محمدی وندفر سیدی
حوزه مالی امین ستوده

روز کارگر,تقدیر از کارگران نمونه,آهنگری تراکتورسازی ایران,هفته کارگر,دکتر باویلی تبریزی

admin بدون دیدگاه

توزیع بسته حمایتی به مناسبت روزکارگر و ماه مبارک رمضان در شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران

توزیع بسته حمایتی به مناسبت روزکارگر و ماه مبارک رمضان در شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران

همزمان با روزهای آغازین ماه مبارک رمضان و فرارسیدن روزکارگر در سال جهش تولید با موافقت ریاست هیئت مدیره شرکت آهنگری جناب آقای دکتر باویلی تبریزی بسته حمایتی که شامل برنج، روغن و مرغ بود بین تمامی کارکنان شرکت توزیع شد.

علیرغم مشکلات و مسایلی که واحدهای صنعتی و تولیدی با آن مواجه هستند اما جناب آقای دکتر باویلی همواره احتمام بر رفع مسایل معیشتی درحد امکان، پرسنل مجموعه را داشته تا حداقل از نظر تامین مایحتاج و رفع نیازهای کارکنان با کمترین دغدغه روبرو شوند. همچنانکه طی سال ۹۸ نیز با وجود محدودیت و مشکلات تولید طی دفعات مختلف ایشان موافقت نمودند تا این بسته های حمایتی در فاصله های زمانی بطورمتناوب و مرتب بین تمامی پرسنل شرکت (قراردادی و روزمزد) توزیع شود. امسال نیز امید این میرود با مدیریت توانمندی که از ایشان سراغ داریم این مهم محقق شود و رونده صعودی تولید و به تبع آن تامین سطح قابل قبولی از امرار معاش و زندگی برای تمامی کارکنان میها گردد و همانگونه که مقام عظمای ولایت نیز امسال را سال جهش تولید نامگذاری کردند در عمل نیز رونق و بالندگی صنعت این مرز و بوم را نظاره گر باشیم.

انشاء ا…

admin بدون دیدگاه

برای بار دوم طی ماه گذشته کلیه قسمت های شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران سمپاشی و ضد عفونی شد.

برای بار دوم طی ماه گذشته کلیه قسمت های شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران سمپاشی و ضد عفونی شد.

به جهت اهمیت و ارزشمندی نیروی انسانی و اولویت بهداشت و سلامت محیط کاری و با عنایت به اینکه ریاست هیئت مدیره شرکت آهنگری جناب آقای دکتر باویلی تبریزی توجه خاصی به سلامتی کارکنان دارند با همکاری بسیار صمیمانه شهرداری منطقه ۷ تبریز، اکیپ سمپاشی و ضدعفونی نسبت به سمپاشی و ضدعفونی تمامی قسمت ها اعم از حوزه های تولیدی، محوطه، داخل کارگاهها، ساختمانهای اداری و پشتیبانی اقدام نمودند.

این تلاش ارزشمند را ارج می نهیم و از کلیه عوامل و دست اندرکاران نهایت سپاسگزاری را بعمل می آوریم.

به یاری خدا و عنایات ائمه اطهار و همکاری همدیگر کرونا را شکست می دهیم.

admin بدون دیدگاه

با یاری خداوند و عنایات ائمه اطهار و به کمک هم کرونا را شکست میدهیم

کلیه قسمت های تولیدی، اداری و محوطه شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران ضد عفونی و سمپاشی شد.

با مساعدت و همکاری اکیپ ضدعفونی و سمپاشی شهرداری منطقه ۷ تبریز کلیه کارگاهها، حوزه اداری و محوطه شرکت آهنگری سمپاشی و ضدعفونی شد تا کارکنان تلاشگر عرصه تولید با خیالی آسوده و با آرامش خاطر در محل کارشان حضور داشته داشته، چرخه تولید را همواره در حرکت نگهدارند و شعار امسال را که سال جهش تولید از طرف مقام عظمای ولایت نامگذاری شده است تحقق بخشیده، راه به سوی آبادانی و شکوفایی اقتصاد این سرزمین مقدس را هموار سازند.

جا دارد از مدیران و مسئولین شهرداری کلان شهر تبریز خصوصاً سرور ارجمند جناب حاج آقا صادق زاده (سخنگو و رئیس فراکسیون کارگری شورای اسلامی کلان شهر تبریز) و نیز مدیران و کارکنان شهرداری منطقه ۷ تبریز نهایت سپاسگذاری را می نمائیم که این عزیزان شبانه روز در آبادانی و پیشرفت شهر بی وقفه در تلاش و کوششی وصف ناپذیرند.

admin بدون دیدگاه

اولین روز کاری در شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران

اولین روز کاری در سال ۹۹ با حضور پرسنل تلاشگر و فعال و در سالی که از طرف مقام عظما ولایت سال جهش تولید نام گرفته است با گذشتن از زیر قرآن کریم و نیز ذبح یک رأس گوشفند به جهت رفع بلایا و گرفتاری‌ها با همتی مضاعف شروع شد.

اولین روز کاری در سال ۹۹ با حضور پرسنل تلاشگر و فعال و در سالی که از طرف مقام عظما ولایت سال جهش تولید نام گرفته است با گذشتن از زیر قرآن کریم و نیز ذبح یک رأس گوشفند به جهت رفع بلایا و گرفتاری‌ها با همتی مضاعف شروع شد. امید است در سایه منویات مقام عظمای ولایت و تلاش و پشتکار تمامی صنعت‌گران شاهد رشد و شکوفایی این مرز و بوم در تمامی عرصه ها بوده باشیم. ان شاا… که سال جدید سال پربار، نویدی خوش و روزهای توأم با امید و سلامتی و سرزندگی برای تمامی هم‌میهنانمان بوده باشد. به امید روزی که با همت و عنایات خداوند سبحان و ائمه اطهار (ع) کرونا را شکست دهیم و بهترین روزها را در کنار یکدیگر باز هم داشته باشیم.

admin بدون دیدگاه

انتخاب جناب آقای مهندس باویلی تبریزی بعنوان هیئت مدیره انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو

جناب آقای مهندس باویلی تبریزی بعنوان هیئت مدیره انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو انتخاب شدند.


در انتخابات اعضاء هیئت مدیره انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو، که در تهران برگزار شد، ایشان توانستند با کسب آراء ماخوذه به عنوان هیئت مدیره این انجمن انتخاب شوند.

تجربه کاری ، مدیریت توانمند و تلاش های بی وقفه در عرصه صنعت و تولید از ایشان سراغ داریم موجب شد صنعتگران و تولید کنندگان کشور با انتخاب ایشان بتوانند از این تجربیات در پیشبرد اهداف عالیه انجمن به نحواحسن استفاده نمایند.
دکتر باویلی تبریزی قریب به پنجاه سال هست که در عرصه های مختلف تولیدی و صنعتی فعالیت دارند و توانستند با راهکارها و تجربیات خود مجموعه های تحت مدیریتی خود را در شرایط بحرانی و خصوصاً در این شرایط خاص اقتصادی کشور ره به سوی موفقیت وتاثیرگذاری مثبت در تولید کشور داشته باشند.