admin بدون دیدگاه

توزیع سبد معیشتی به مناسبت شب یلدا در بین کارکنان شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران

توزیع سبد معیشتی به مناسبت شب یلدا در بین کارکنان شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران

ریاست شورای اسلامی کار شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران با اعلام این خبر به خبرنگار نصر گفت :

همزمان با روزهای پایانی پائیز و فرارسیدن شب یلدا ریاست هیئت مدیره شرکت آهنگری تراکتورسازی موافقت و دستور دادند برنج ایرانی۵ کیلوگرم، روغن به مقدار ۵ کیلوگرم و نیز یک بسته پشمک بین کارکنان این شرکت توزیع گردد.
علیرغم مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی، ایشان همواره به حمایت همه جانبه و ارج نهادن به تلاش ها و کوشش های پرسنل شرکت تاکید داشته و در مناسبتهای مختلف چنین بسته های حمایتی بین کلیه کارکنان شرکت با نظر ایشان توزیع می گردد.

ایشان افزودند اعضاء شورای اسلامی کار و کارکنان شرکت آهنگری نیز همواره از چنین تصمیمات و حمایت های آقای دکتر باویلی تبریزی ریاست محترم هیئت مدیره که موجبات افزایش انگیزه را به همراه دارد نهایت سپاسگزاری خود را اعلام و بر عزم و جذم خود مبنی بر پیشرفت روز افزون شرکت و عمل به تاکید مقام معظم رهبری بر ضرورت بهبود فضای کسب و کار و رونق تولید از هیچ کوششی دریغ نمی نمایند.

admin بدون دیدگاه

بازدید ریاست محترم شورای شهر تبریز و هیئت همراه از شرکت آهنگری تراکتورسازی تبریز

بازدید اعضای هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تبریز از شرکت آهنگری تراکتورسازی تبریز

جناب آقای دکتر دبیری ریاست محترم شورای شهر تبریز و هیئت همراه از شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران بازدید کردند.

در این بازدید که جناب آقای مهندس صادق زاده تبریزی دبیر اجرایی خانه کارگر استان و رئیس فراکسیون کارگری شورای اسلامی کلانشهر تبریز و شهردار منطقه ۷ آقای مهندس پورخردمند، نیز حضور داشتند آقای دکتر باویلی تبریزی رئیس هیئت مدیره توضیحاتی در خصوص روند تولیدی شرکت به سمع حاضران رساندند.

admin بدون دیدگاه

بازدید فرماندهی سپاه ناحیه امامت، فرماندهی بسیج کارگری ناحیه الحدید، مدیریت اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تبریز، ریاست کانون شوراهای اسلامی کار استان از شرکت

بازدید فرماندهی محترم سپاه ناحیه امامت جناب سرهنگ صفدری، فرماندهی بسیج کارگری ناحیه الحدید، مدیریت اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تبریز، ریاست کانون شوراهای اسلامی کار استان از شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران

در خجسته ایام ولادت باسعادت نبی مکرم اسلام محمدمصطفی(ص) مسئولین استانی از روند تولید شرکت آهنگری بازدید کردند.
در این بازدید ریاست هیئت مدیره آقای دکتر باویلی تبریزی توضیحات مبسوطی به حضار داده و از روند تولید در این شرکت مطالبی به سمع حاضران رساندند در ادامه مراسم جناب سرهنگ صفدری و نیز ریاست کانون شوراهای اسلامی کار استان به ایراد سخن پرداختند.

همچنین در این مراسم لوح تقدیر از طرف کانون شوراهای اسلامی استان تقدیم جناب آقای دکتر باویلی گردید.

در ادامه مراسم با حضور مهمانان ارجمند کامیون اقلام اهدایی جناب آقای دکتر باویلی به مناطق زلزله زده میانه و سراب که شامل روغن و برنج بود، به این مناطق ارسال گردید.

admin بدون دیدگاه

جلسات جناب آقای دکتر باویلی با مدیریت محترم شرکت ایرانخودرو، انجمن قطعات خودرو و مدیر عامل شرکت مگا موتور

جلسات جناب آقای دکتر مجید باویلی با مدیریت محترم شرکت ایرانخودرو جناب اقای دکتر مقیمی، انجمن قطعات خودرو و مدیر عامل شرکت مگا موتور آقای مهندس شهریاری

در جلسه که مابین مدیریت محترم شرکت ایرانخودرو جناب اقای دکتر مقیمی و همچنین ریاست محترم هیئت مدیره شرکت اهنگری جناب آقای دکتر باویلی که در مورخه بیستم آبان ماه سالجاری برگزار گردید، مسائل مربوط به تامین قطعات و قالبهای شرکت ایرانخودرو مورد بررسی قرار گرفت و مقرر گردید شرکت آهنگری کما فی السابق با قدرت نسبت به تامین نیازهای قطعات فورج و قالبهای دایکاست شرکت معظم ایرانخودرو اقدام نموده و با افزایش تولید شرکت ایرانخودرو همکاری های فی مابین تقویت گردد .

همچنین در جلسه انجمن قطعات خودرو که با حضور مدیر عامل شرکت ساپكو و ریاست هیئت مدیره شرکت آهنگری و سایر صاحبان شرکت های تولید کننده قطعات خودرو برگزار شد، مشکلات و معضلات مربوط به بحران اخیر خودرو مورد بررسی قرار گرفت وتدابیر لازم و راهکارهای برون رفت از این بحران بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ گردید .

و نیز دردیداری بین مدیر عامل محترم شرکت مگا موتور آقای مهندس شهریاری و آقای دکتر باویلی انجام شد بر شروع همکاری جهت تامین قطعات فورج مورد نیاز شرکت مگا موتور توسط شرکت آهنگری تاکید شد و مقرر شد در اسرع وقت این همکاری شروع شود .

امید است با تدابیر اتخاذ شده زمینه‌های شکوفایی و پیشرفت هر چه بهتر صنعت خودرو و همچنین شرکت معظم آهنگری ایجاد گردد.

admin بدون دیدگاه

بازدید دکتر مقیمی و هیئت همراه از شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران

جناب آقای دکتر مقیمی معاونت محترم وزیر صنعت، معدن و تجارت
به همراه یک هیئت عالی رتبه از
شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران بازدید کردند

ایشان در بدو ورود به شرکت ابتدا با دیدن فیلم خطوط تولیدی از روند تولید در این شرکت آشنا شده سپس به بازدید از کارگاههای مختلف پرداختند در جریان بازدید که جناب آقای دکتر باویلی تبریزی ریاست محترم هیئت مدیره، مدیرعامل، قائم مقام، معاونین و مدیران شرکت ایشان را همراهی میکردند، جناب آقای دکتر باویلی تبریزی گزارش مبسوطی از جریان تولید و مسایل و مشکلات پیش روی این صنعت ارائه نمودند.

آقای دکتر مقیمی نیز با ابراز خرسندی از وجود چنین واحدیی موفق و پویا که ماحصل مدیریت توانمند و موفق این مجموعه عظیم صنعتی هست، اظهار امیدواری نمودند انشاءا… در آینده شاهد رشد و پیشرفت بیش از پیش شرکت آهنگری در تمامی زمینه ها بوده باشیم.

 

admin بدون دیدگاه

دریافت تندیس و لوح تقدیر مراسم ویژه روز صنعت

شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران

تندیس و لوح تقدیر مراسم ویژه روز صنعت، معدن وتجارت را
در گروه “نیرومحرکه و قطعات خودرو ” دریافت نمود

در راستای سیاستهای موفق مدیریتی جناب آقای دکتر باویلی تبریزی ریاست هیئت مدیره شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران و تلاش و کوشش خستگی ناپذیر مجموعه مدیریتی و کارکنان تمامی واحدهای این مجموعه عظیم صنعتی، شرکت آهنگری توانست لوح و تندیش ارزشمند این مناسبت بزرگ را بدست آورد.

براساس بررسیها و ارزش یابی های انجام یافته توسط اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان که پارامترهای مختلفی را شامل می شد شرکت آهنگری توانست با کسب بالاترین رتبه به این مقام نایل گردد.

در این مراسم ویژه که با حضور معاونت محترم وزارت صنایع، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و مسئولین استانی در سالن مرکز همایش های بین المللی تبریز برگزار شد، آقای دکتر باویلی تبریزی تندیس و لوح تقدیر ویژه این مراسم را از آقای دکتر پورمحمدی استاندار محترم استان آذربایجانشرقی دریافت نمودند.

همچنین در این مراسم ریاست محترم شورای اسلامی کار شرکت آهنگری آقای حبیب صادق زاده به نمایندگی از طرف کارکنان شرکت لوح یادبود به جهت تقدیر و سپاس از تلاش های شبانه روزی جناب آقای دکتر باویلی تبریزی به ایشان تقدیم نمودند.

admin بدون دیدگاه

توزیع روغن و برنج ایرانی

توزیع روغن و برنج ایرانی

در راستای سیاستهای حمایتی جناب آقای دکتر باویلی تبریزی مایحتاج اساسی خانواده های همکاران به ایشان دستور دادند برای دومین بار در طول دوماه گذشته یک حلب روغن ۵ کیلویی و یک کیسه برنج ۵ کیلویی ایرانی بین کلیه کارکنان شرکت توزیع شود .

امید است در سایه مدیریت توانمند ایشان در روند رو برشد شرکت هم چنان تداوم و شاهد رشد و شکوفایی شرکت معظم آهنگری تراکتور سازی باشیم.

 

admin بدون دیدگاه

برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)

برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)

با فرا رسیدن سالگرد ارتحال ملکوتی معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی و قیام خونین ۱۵ خرداد مراسم با حضور پرشور کارکنان در نمازخانه شرکت برگزار شد در ابتدا این مراسم یاد و خاطره امام گرامی داشته شد سپس مداحان به مرثیه سرایی و عزاداری پرداختند.

admin بدون دیدگاه

کمک یک میلیارد ریالی به جشن گل ریزان

کمک یک میلیارد ریالی به جشن گل ریزان

در خجسته ایام پر برکت ماه مبارک رمضان و همزمان با خجسته زاد روز کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) آقای دکتر باویلی تبریزی ریاست محترم هیئت مدیره شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران با حضور در جشن گل ریزان با کمک نقدی یک میلیارد ریالی زمینه آزادی حدود ۱۰ نفر از زندانیان غیر عمد را فراهم ساختند.

جشن گل ریزان که همه ساله به همت ستاد دیه استان آذربایجانشرقی در ایام پر برکت ماه مبارک رمضان برگزار می شود امسال نیز با شور و شوق وصف ناپذیر و با حضور اقشار مختلف و خیرین بزرگوار در محل تالار معلم تبریز برگزار شد.

در این مراسم حاضرین به وسع مالی خود در این کار خیر و خداپسندانه شرکت نمودند تا چشم خانواده های بیشتری روشن و شاد شود.

آقای دکتر باویلی تبریزی نیز در این مراسم با کمک یک میلیارد ریالی به این جشن بزرگ خواستند سهمی در این کار خداپسندانه داشته باشند.

هر چند همگی اذعان دارند ایشان در تمامی کارهای خیر در سایر زمینه ها نیز پیشقدم بوده و هستند.

admin بدون دیدگاه

توزیع اقلام غذایی به مناسبت هفته کارگر و ماه مبارک رمضان

توزیع اقلام غذایی بین  کارکنان شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران به مناسبت هفته کارگر و ماه مبارک رمضان

همزمان با هفته پر برکت کارگر و فرارسیدن ماه ضیافت ا… با موافقت ریاست محترم هیئت مدیره شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران جناب آقای دکتر باویلی تبریزی اقلام مرغ گرم به میزان ۸ کیلوگرم ، برنج ایرانی ۵ کیلوگرم و یک حلب روغن نباتی بین تمامی پرسنل توزیع شد.

در طول دو ماه گذشته سال جدید برای دومین بار ایشان دستور دادند این اقلام بین پرسنل توزیع شود تا گامی در جهت رفاه و آسایش کارکنان (حداقل از نظر وسایل و مایحتاج روزمره معیشتی) برداشته شود.

ایشان همواره بر این نکته تاکید مؤکد دارند که کارکنان باید دغدغه تامین و امرار  معاش زندگی را لااقل در حداقل باشد تا بتوانند با آرامش خاطر در محیط کارشان نیز حضور داشته باشند.

ما نیز امیدواریم با سعی و تلاش تمامی عزیزان در سنگر تولید شاهد رشد و شکوفائی بیش از پیش صنعت این مرز و بوم باشیم و روز به روز قله های سازندگی و پیشرفت و تعالی را طی بکنیم انشاءا…