admin بدون دیدگاه

بازدید فرماندهی سپاه ناحیه امامت، فرماندهی بسیج کارگری ناحیه الحدید، مدیریت اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تبریز، ریاست کانون شوراهای اسلامی کار استان از شرکت

بازدید فرماندهی محترم سپاه ناحیه امامت جناب سرهنگ صفدری، فرماندهی بسیج کارگری ناحیه الحدید، مدیریت اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تبریز، ریاست کانون شوراهای اسلامی کار استان از شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران

در خجسته ایام ولادت باسعادت نبی مکرم اسلام محمدمصطفی(ص) مسئولین استانی از روند تولید شرکت آهنگری بازدید کردند.
در این بازدید ریاست هیئت مدیره آقای دکتر باویلی تبریزی توضیحات مبسوطی به حضار داده و از روند تولید در این شرکت مطالبی به سمع حاضران رساندند در ادامه مراسم جناب سرهنگ صفدری و نیز ریاست کانون شوراهای اسلامی کار استان به ایراد سخن پرداختند.

همچنین در این مراسم لوح تقدیر از طرف کانون شوراهای اسلامی استان تقدیم جناب آقای دکتر باویلی گردید.

در ادامه مراسم با حضور مهمانان ارجمند کامیون اقلام اهدایی جناب آقای دکتر باویلی به مناطق زلزله زده میانه و سراب که شامل روغن و برنج بود، به این مناطق ارسال گردید.

admin بدون دیدگاه

جلسات جناب آقای دکتر باویلی با مدیریت محترم شرکت ایرانخودرو، انجمن قطعات خودرو و مدیر عامل شرکت مگا موتور

جلسات جناب آقای دکتر مجید باویلی با مدیریت محترم شرکت ایرانخودرو جناب اقای دکتر مقیمی، انجمن قطعات خودرو و مدیر عامل شرکت مگا موتور آقای مهندس شهریاری

در جلسه که مابین مدیریت محترم شرکت ایرانخودرو جناب اقای دکتر مقیمی و همچنین ریاست محترم هیئت مدیره شرکت اهنگری جناب آقای دکتر باویلی که در مورخه بیستم آبان ماه سالجاری برگزار گردید، مسائل مربوط به تامین قطعات و قالبهای شرکت ایرانخودرو مورد بررسی قرار گرفت و مقرر گردید شرکت آهنگری کما فی السابق با قدرت نسبت به تامین نیازهای قطعات فورج و قالبهای دایکاست شرکت معظم ایرانخودرو اقدام نموده و با افزایش تولید شرکت ایرانخودرو همکاری های فی مابین تقویت گردد .

همچنین در جلسه انجمن قطعات خودرو که با حضور مدیر عامل شرکت ساپكو و ریاست هیئت مدیره شرکت آهنگری و سایر صاحبان شرکت های تولید کننده قطعات خودرو برگزار شد، مشکلات و معضلات مربوط به بحران اخیر خودرو مورد بررسی قرار گرفت وتدابیر لازم و راهکارهای برون رفت از این بحران بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ گردید .

و نیز دردیداری بین مدیر عامل محترم شرکت مگا موتور آقای مهندس شهریاری و آقای دکتر باویلی انجام شد بر شروع همکاری جهت تامین قطعات فورج مورد نیاز شرکت مگا موتور توسط شرکت آهنگری تاکید شد و مقرر شد در اسرع وقت این همکاری شروع شود .

امید است با تدابیر اتخاذ شده زمینه‌های شکوفایی و پیشرفت هر چه بهتر صنعت خودرو و همچنین شرکت معظم آهنگری ایجاد گردد.

admin بدون دیدگاه

بازدید دکتر مقیمی و هیئت همراه از شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران

جناب آقای دکتر مقیمی معاونت محترم وزیر صنعت، معدن و تجارت
به همراه یک هیئت عالی رتبه از
شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران بازدید کردند

ایشان در بدو ورود به شرکت ابتدا با دیدن فیلم خطوط تولیدی از روند تولید در این شرکت آشنا شده سپس به بازدید از کارگاههای مختلف پرداختند در جریان بازدید که جناب آقای دکتر باویلی تبریزی ریاست محترم هیئت مدیره، مدیرعامل، قائم مقام، معاونین و مدیران شرکت ایشان را همراهی میکردند، جناب آقای دکتر باویلی تبریزی گزارش مبسوطی از جریان تولید و مسایل و مشکلات پیش روی این صنعت ارائه نمودند.

آقای دکتر مقیمی نیز با ابراز خرسندی از وجود چنین واحدیی موفق و پویا که ماحصل مدیریت توانمند و موفق این مجموعه عظیم صنعتی هست، اظهار امیدواری نمودند انشاءا… در آینده شاهد رشد و پیشرفت بیش از پیش شرکت آهنگری در تمامی زمینه ها بوده باشیم.

 

admin بدون دیدگاه

دریافت تندیس و لوح تقدیر مراسم ویژه روز صنعت

شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران

تندیس و لوح تقدیر مراسم ویژه روز صنعت، معدن وتجارت را
در گروه “نیرومحرکه و قطعات خودرو ” دریافت نمود

در راستای سیاستهای موفق مدیریتی جناب آقای دکتر باویلی تبریزی ریاست هیئت مدیره شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران و تلاش و کوشش خستگی ناپذیر مجموعه مدیریتی و کارکنان تمامی واحدهای این مجموعه عظیم صنعتی، شرکت آهنگری توانست لوح و تندیش ارزشمند این مناسبت بزرگ را بدست آورد.

براساس بررسیها و ارزش یابی های انجام یافته توسط اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان که پارامترهای مختلفی را شامل می شد شرکت آهنگری توانست با کسب بالاترین رتبه به این مقام نایل گردد.

در این مراسم ویژه که با حضور معاونت محترم وزارت صنایع، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و مسئولین استانی در سالن مرکز همایش های بین المللی تبریز برگزار شد، آقای دکتر باویلی تبریزی تندیس و لوح تقدیر ویژه این مراسم را از آقای دکتر پورمحمدی استاندار محترم استان آذربایجانشرقی دریافت نمودند.

همچنین در این مراسم ریاست محترم شورای اسلامی کار شرکت آهنگری آقای حبیب صادق زاده به نمایندگی از طرف کارکنان شرکت لوح یادبود به جهت تقدیر و سپاس از تلاش های شبانه روزی جناب آقای دکتر باویلی تبریزی به ایشان تقدیم نمودند.

admin بدون دیدگاه

توزیع روغن و برنج ایرانی

توزیع روغن و برنج ایرانی

در راستای سیاستهای حمایتی جناب آقای دکتر باویلی تبریزی مایحتاج اساسی خانواده های همکاران به ایشان دستور دادند برای دومین بار در طول دوماه گذشته یک حلب روغن ۵ کیلویی و یک کیسه برنج ۵ کیلویی ایرانی بین کلیه کارکنان شرکت توزیع شود .

امید است در سایه مدیریت توانمند ایشان در روند رو برشد شرکت هم چنان تداوم و شاهد رشد و شکوفایی شرکت معظم آهنگری تراکتور سازی باشیم.

 

admin بدون دیدگاه

برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)

برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)

با فرا رسیدن سالگرد ارتحال ملکوتی معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی و قیام خونین ۱۵ خرداد مراسم با حضور پرشور کارکنان در نمازخانه شرکت برگزار شد در ابتدا این مراسم یاد و خاطره امام گرامی داشته شد سپس مداحان به مرثیه سرایی و عزاداری پرداختند.

admin بدون دیدگاه

کمک یک میلیارد ریالی به جشن گل ریزان

کمک یک میلیارد ریالی به جشن گل ریزان

در خجسته ایام پر برکت ماه مبارک رمضان و همزمان با خجسته زاد روز کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) آقای دکتر باویلی تبریزی ریاست محترم هیئت مدیره شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران با حضور در جشن گل ریزان با کمک نقدی یک میلیارد ریالی زمینه آزادی حدود ۱۰ نفر از زندانیان غیر عمد را فراهم ساختند.

جشن گل ریزان که همه ساله به همت ستاد دیه استان آذربایجانشرقی در ایام پر برکت ماه مبارک رمضان برگزار می شود امسال نیز با شور و شوق وصف ناپذیر و با حضور اقشار مختلف و خیرین بزرگوار در محل تالار معلم تبریز برگزار شد.

در این مراسم حاضرین به وسع مالی خود در این کار خیر و خداپسندانه شرکت نمودند تا چشم خانواده های بیشتری روشن و شاد شود.

آقای دکتر باویلی تبریزی نیز در این مراسم با کمک یک میلیارد ریالی به این جشن بزرگ خواستند سهمی در این کار خداپسندانه داشته باشند.

هر چند همگی اذعان دارند ایشان در تمامی کارهای خیر در سایر زمینه ها نیز پیشقدم بوده و هستند.

admin بدون دیدگاه

توزیع اقلام غذایی به مناسبت هفته کارگر و ماه مبارک رمضان

توزیع اقلام غذایی بین  کارکنان شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران به مناسبت هفته کارگر و ماه مبارک رمضان

همزمان با هفته پر برکت کارگر و فرارسیدن ماه ضیافت ا… با موافقت ریاست محترم هیئت مدیره شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران جناب آقای دکتر باویلی تبریزی اقلام مرغ گرم به میزان ۸ کیلوگرم ، برنج ایرانی ۵ کیلوگرم و یک حلب روغن نباتی بین تمامی پرسنل توزیع شد.

در طول دو ماه گذشته سال جدید برای دومین بار ایشان دستور دادند این اقلام بین پرسنل توزیع شود تا گامی در جهت رفاه و آسایش کارکنان (حداقل از نظر وسایل و مایحتاج روزمره معیشتی) برداشته شود.

ایشان همواره بر این نکته تاکید مؤکد دارند که کارکنان باید دغدغه تامین و امرار  معاش زندگی را لااقل در حداقل باشد تا بتوانند با آرامش خاطر در محیط کارشان نیز حضور داشته باشند.

ما نیز امیدواریم با سعی و تلاش تمامی عزیزان در سنگر تولید شاهد رشد و شکوفائی بیش از پیش صنعت این مرز و بوم باشیم و روز به روز قله های سازندگی و پیشرفت و تعالی را طی بکنیم انشاءا…

admin بدون دیدگاه

توزیع برنج ایرانی و مرغ گرم بین کارکنان

توزیع برنج ایرانی و مرغ گرم بین کارکنان

در آغازین روزهای کاری سال جدید و در سالی که از طرف مقام عظمای ولایت بنام سال رونق تولید نامگذاری شده است، با نظر مساعد ریاست هیئت مدیره شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران برنج ایرانی(به وزن ۵ کیلوگرم)ومرغ گرم(به وزن ۶ کیلوگرم) بین کلیه کارکنان این شرکت توزیع شد.
در راستای سیاستهای حمایتی جناب آقای دکتر باویلی تبریزی، ایشان موافقت نمودند این اقلام بین کارکنان توزیع گردد تا کمکی هرچند کوچک به رفع نیازهای معیشتی کارکنان شود.
در طول سال ۹۷ در نوبت های مختلف و در ایام و مناسبتها اقلامی چون مرغ ، روغن نباتی و برنج بین کارکنان توزیع شده بود. همچنین کارتهای هدیه با مبالغ مختلف و در مناسبتهای خاص مذهبی یا ملی توزیع شد که امید میرود امسال نیز با درایت و مدیریت توانمندی که از آقای دکتر باویلی تبریزی سراغ داریم با افزایش تولید شرکت، این روال تداوم و بلکه بیشتر از سال گذشته ادامه داشته باشد. انشاءا…

admin بدون دیدگاه

تقدیر از کارگران نمونه اسفند ۹۷

تقدیر از کارگران نمونه اسفند ۹۷

همزمان با روزهای پایانی سال ۹۷ حسب دستور ریاست محترم هیات مدیره جناب آقای دکتر باویلی تبریزی ، مدیران حوزه ها موظف شدند نسبت به معرفی کارگر نمونه قسمت شان بر اساس معیارها و شاخص های مربوطه اقدام نمایند. در همین راستا و بر اساس این معیارها ، نفرات حوزه ها مورد سنجش قرارگرفته و در نهایت ۲۴ نفر که حائز بالاترین رتبه بودند معرفی شدند. بعد از معـرفی نفـرات طی مراسم باشکوهی با حضور ایشان ، اعضاء هیئت مدیره ، معاونین و مدیران ، این عزیزان مورد تشویق قرارگرفتند و با اهداء لوح سپاس و نیز پاداش نقدی به مبلغ بیست میلیون ریال (هر نفر) از زحماتشان در طول یکسال تقدیر و تشکر بعمل آوردند.
آقای دکتر باویلی تبریزی طی صحبت هایی با سپاس از تلاش های این عزیزان ابراز امیدواری کردند که در سال آینده نیز شاهد رشد و شکوفایی شرکت آهنگری در تمامی مراحل بوده باشند و برتر در سال آینده دو برابر یا حتی سه برابر از نفرات امسال بوده باشند. همچنین در پایان این مراسم از طرف شورای اسلامی کار شرکت آهنگری به پاس قدر دانی از زحمات و تلاش های ریاست محترم هیات مدیره ، مدیر عامل و نیز قائم مقام شرکت لوح های تقدیر به همراه دسته گل تقدیم این عزیزان گردید.
ذکر این نکته حائز اهمیت است که اگر درایت و مدیریت توانمند مجموعه شرکت آهنگری و در کنار آن همدلی و همیاری کارکنان این مجموعه عظیم صنعتی نبود قطعاً شرکت آهنگری توفیقات این چنینی به دست نمی آورد. شرکت آهنگری در طول سال ۹۷ با کسب عناوین و افتخاراتی چون کارآفرینان برتر، منتخب ۵۰۰ شرکت برتر ایران و… از این قبیل ، توانسته است همواره بر قله رفیع پیشرفت و تعالی قرار گیرد و نام خود را آوازه این مرز و بوم و بلکه سایر اقصی نقاط عالم بنمایند.
کارگران نمونه حوزه تولید:
رضا ابراهیمی – رسول رشیدی فر – محمدرضا حشمتی – محمدعلی گلزاری –فرهاد جمشیدی
———————————————————————————————————————–
کارگران نمونه حوزه ی طراحی و قالبسازی:
سعید صدقی – حامد دادبین – افشین ذاکری – اصغر ساعدی- داوود رضایی
———————————————————————————————————————–
کارگران نمونه حوزه ی مرغوبیت
: علیرضا صدقی – مرتضی عبادی – محمدحسین برزگر
———————————————————————————————————————–
کارگران نمونه حوزه ی نگهداری و تعمیرات : علیرضا صلاحی – حسین طالبی
———————————————————————————————————————–
حوزه ی عملیات حرارتی : امیر سلیمانی
———————————————————————————————————————–
حوزه ی برنامه ریزی : شهریار دولتیار – حامد صالح یوسف زاده
حوزه ی خدمات و رفاه: حمید اسدی –ابولفضل حمزه زاده – وحید جمشیدی
حوزه ی ساختمان: رحیم آقایی
———————————————————————————————————————–
حوزه ی بازاریابی و فروش : سعید حسن پور
———————————————————————————————————————–
حوزه ی حراست: اکبر بابایی