admin بدون دیدگاه

تقدیر از کارگران نمونه شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران

تقدیر از کارگران نمونه شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران

با حضور ریاست محترم هیئت مدیره، معاونین، مدیران، روسا، سرپرستان، اعضای شورای اسلامی کار و تعدادی از کارکنان به مناسبت هفته کارگر مراسم ویژه ای برگزار و از تعداد ۱۵ نفر از کارکنان حوزه ها با اهداء لوح تقدیر و نیز پاداش نقدی تقدیر بعمل آمد.

مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الهی شروع، در ادامه رئیس شورای اسلامی کار شرکت جناب آقای حبیب صادق زاده درخصوص مسائل کار وکارگری، مسائل و مشکلات پیش روی تولید سخنانی به سمع حاضرین رساندند. سپس جناب آقای دکتر باویلی تبریزی ریاست هیئت مدیره با عرض تبریک این ایام و نیز ماه مبارک رمضان با اشاره به نامگذاری سال ۹۹ از طرف مقام عظمای ولایت بنام سال جهش تولید خواستار توجه جدی و اهتمام همگان خصوصاً دست اندرکاران صنعت و تولید به این فرمایش رهبری شده، یادآور شدند بایستی موانع تولید و مشکلات پیش روی آن توسط دولتمردان رفع و صنعتگران نیز با کمک نیروی انسانی زبده و کارآمدشان در جهت پیشبرد تولید و افزایش راندمان چه از نظر کیفی و چه از نظر کمی گامهای اساسی بردارند.

در ادامه مراسم از تعداد ۱۵ نظر از کارکنان حوزه های مختلف که بعنوان کارگر نمونه معرفی شده بودند تشکر و به رسم یاد بود از طرف ریاست هیئت مدیره لوح تقدیر و نیز پاداش نقدی تقدیم این عزیزان شد.

همچنین از طرف شورای اسلامی کار به لحاظ تقدیر و تشکر از زحمات و مدیریت توانمند آقای دکتر باویلی تبریزی که همواره در جهت ارتقای تولید و رفاه کارکنان از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکرده و نمی نمایند لوح تقدیر و دسته گل تقدیم ایشان گردید.

حوزه ها کارگر نمونه
حوزه تولید سید مجتبی غفاری سجاد عسگری ثانی جعفر صمدی
واحد برشکاری حامد شفاعت
واحد نگهداری و تعمیرات علی پورفاخر حمید سلطانپور امان اله سیف خواه بهزاد پرویزی
واحد عملیات حرارتی رحیم فروتن
حوزه قالبسازی مهرداد دلشاد حبیب نوری حافظ چرخند
حوزه مرغوبیت وحید زیادی
حوزه مدیریت مهناز محمدی وندفر سیدی
حوزه مالی امین ستوده

روز کارگر,تقدیر از کارگران نمونه,آهنگری تراکتورسازی ایران,هفته کارگر,دکتر باویلی تبریزی

admin بدون دیدگاه

توزیع بسته حمایتی به مناسبت روزکارگر و ماه مبارک رمضان در شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران

توزیع بسته حمایتی به مناسبت روزکارگر و ماه مبارک رمضان در شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران

همزمان با روزهای آغازین ماه مبارک رمضان و فرارسیدن روزکارگر در سال جهش تولید با موافقت ریاست هیئت مدیره شرکت آهنگری جناب آقای دکتر باویلی تبریزی بسته حمایتی که شامل برنج، روغن و مرغ بود بین تمامی کارکنان شرکت توزیع شد.

علیرغم مشکلات و مسایلی که واحدهای صنعتی و تولیدی با آن مواجه هستند اما جناب آقای دکتر باویلی همواره احتمام بر رفع مسایل معیشتی درحد امکان، پرسنل مجموعه را داشته تا حداقل از نظر تامین مایحتاج و رفع نیازهای کارکنان با کمترین دغدغه روبرو شوند. همچنانکه طی سال ۹۸ نیز با وجود محدودیت و مشکلات تولید طی دفعات مختلف ایشان موافقت نمودند تا این بسته های حمایتی در فاصله های زمانی بطورمتناوب و مرتب بین تمامی پرسنل شرکت (قراردادی و روزمزد) توزیع شود. امسال نیز امید این میرود با مدیریت توانمندی که از ایشان سراغ داریم این مهم محقق شود و رونده صعودی تولید و به تبع آن تامین سطح قابل قبولی از امرار معاش و زندگی برای تمامی کارکنان میها گردد و همانگونه که مقام عظمای ولایت نیز امسال را سال جهش تولید نامگذاری کردند در عمل نیز رونق و بالندگی صنعت این مرز و بوم را نظاره گر باشیم.

انشاء ا…

admin بدون دیدگاه

برای بار دوم طی ماه گذشته کلیه قسمت های شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران سمپاشی و ضد عفونی شد.

برای بار دوم طی ماه گذشته کلیه قسمت های شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران سمپاشی و ضد عفونی شد.

به جهت اهمیت و ارزشمندی نیروی انسانی و اولویت بهداشت و سلامت محیط کاری و با عنایت به اینکه ریاست هیئت مدیره شرکت آهنگری جناب آقای دکتر باویلی تبریزی توجه خاصی به سلامتی کارکنان دارند با همکاری بسیار صمیمانه شهرداری منطقه ۷ تبریز، اکیپ سمپاشی و ضدعفونی نسبت به سمپاشی و ضدعفونی تمامی قسمت ها اعم از حوزه های تولیدی، محوطه، داخل کارگاهها، ساختمانهای اداری و پشتیبانی اقدام نمودند.

این تلاش ارزشمند را ارج می نهیم و از کلیه عوامل و دست اندرکاران نهایت سپاسگزاری را بعمل می آوریم.

به یاری خدا و عنایات ائمه اطهار و همکاری همدیگر کرونا را شکست می دهیم.

admin بدون دیدگاه

با یاری خداوند و عنایات ائمه اطهار و به کمک هم کرونا را شکست میدهیم

کلیه قسمت های تولیدی، اداری و محوطه شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران ضد عفونی و سمپاشی شد.

با مساعدت و همکاری اکیپ ضدعفونی و سمپاشی شهرداری منطقه ۷ تبریز کلیه کارگاهها، حوزه اداری و محوطه شرکت آهنگری سمپاشی و ضدعفونی شد تا کارکنان تلاشگر عرصه تولید با خیالی آسوده و با آرامش خاطر در محل کارشان حضور داشته داشته، چرخه تولید را همواره در حرکت نگهدارند و شعار امسال را که سال جهش تولید از طرف مقام عظمای ولایت نامگذاری شده است تحقق بخشیده، راه به سوی آبادانی و شکوفایی اقتصاد این سرزمین مقدس را هموار سازند.

جا دارد از مدیران و مسئولین شهرداری کلان شهر تبریز خصوصاً سرور ارجمند جناب حاج آقا صادق زاده (سخنگو و رئیس فراکسیون کارگری شورای اسلامی کلان شهر تبریز) و نیز مدیران و کارکنان شهرداری منطقه ۷ تبریز نهایت سپاسگذاری را می نمائیم که این عزیزان شبانه روز در آبادانی و پیشرفت شهر بی وقفه در تلاش و کوششی وصف ناپذیرند.

admin بدون دیدگاه

اولین روز کاری در شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران

اولین روز کاری در سال ۹۹ با حضور پرسنل تلاشگر و فعال و در سالی که از طرف مقام عظما ولایت سال جهش تولید نام گرفته است با گذشتن از زیر قرآن کریم و نیز ذبح یک رأس گوشفند به جهت رفع بلایا و گرفتاری‌ها با همتی مضاعف شروع شد.

اولین روز کاری در سال ۹۹ با حضور پرسنل تلاشگر و فعال و در سالی که از طرف مقام عظما ولایت سال جهش تولید نام گرفته است با گذشتن از زیر قرآن کریم و نیز ذبح یک رأس گوشفند به جهت رفع بلایا و گرفتاری‌ها با همتی مضاعف شروع شد. امید است در سایه منویات مقام عظمای ولایت و تلاش و پشتکار تمامی صنعت‌گران شاهد رشد و شکوفایی این مرز و بوم در تمامی عرصه ها بوده باشیم. ان شاا… که سال جدید سال پربار، نویدی خوش و روزهای توأم با امید و سلامتی و سرزندگی برای تمامی هم‌میهنانمان بوده باشد. به امید روزی که با همت و عنایات خداوند سبحان و ائمه اطهار (ع) کرونا را شکست دهیم و بهترین روزها را در کنار یکدیگر باز هم داشته باشیم.

admin بدون دیدگاه

انتخاب جناب آقای مهندس باویلی تبریزی بعنوان هیئت مدیره انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو

جناب آقای مهندس باویلی تبریزی بعنوان هیئت مدیره انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو انتخاب شدند.


در انتخابات اعضاء هیئت مدیره انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو، که در تهران برگزار شد، ایشان توانستند با کسب آراء ماخوذه به عنوان هیئت مدیره این انجمن انتخاب شوند.

تجربه کاری ، مدیریت توانمند و تلاش های بی وقفه در عرصه صنعت و تولید از ایشان سراغ داریم موجب شد صنعتگران و تولید کنندگان کشور با انتخاب ایشان بتوانند از این تجربیات در پیشبرد اهداف عالیه انجمن به نحواحسن استفاده نمایند.
دکتر باویلی تبریزی قریب به پنجاه سال هست که در عرصه های مختلف تولیدی و صنعتی فعالیت دارند و توانستند با راهکارها و تجربیات خود مجموعه های تحت مدیریتی خود را در شرایط بحرانی و خصوصاً در این شرایط خاص اقتصادی کشور ره به سوی موفقیت وتاثیرگذاری مثبت در تولید کشور داشته باشند.

admin بدون دیدگاه

توزیع سبد معیشتی به مناسبت شب یلدا در بین کارکنان شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران

توزیع سبد معیشتی به مناسبت شب یلدا در بین کارکنان شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران

ریاست شورای اسلامی کار شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران با اعلام این خبر به خبرنگار نصر گفت :

همزمان با روزهای پایانی پائیز و فرارسیدن شب یلدا ریاست هیئت مدیره شرکت آهنگری تراکتورسازی موافقت و دستور دادند برنج ایرانی۵ کیلوگرم، روغن به مقدار ۵ کیلوگرم و نیز یک بسته پشمک بین کارکنان این شرکت توزیع گردد.
علیرغم مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی، ایشان همواره به حمایت همه جانبه و ارج نهادن به تلاش ها و کوشش های پرسنل شرکت تاکید داشته و در مناسبتهای مختلف چنین بسته های حمایتی بین کلیه کارکنان شرکت با نظر ایشان توزیع می گردد.

ایشان افزودند اعضاء شورای اسلامی کار و کارکنان شرکت آهنگری نیز همواره از چنین تصمیمات و حمایت های آقای دکتر باویلی تبریزی ریاست محترم هیئت مدیره که موجبات افزایش انگیزه را به همراه دارد نهایت سپاسگزاری خود را اعلام و بر عزم و جذم خود مبنی بر پیشرفت روز افزون شرکت و عمل به تاکید مقام معظم رهبری بر ضرورت بهبود فضای کسب و کار و رونق تولید از هیچ کوششی دریغ نمی نمایند.

admin بدون دیدگاه

بازدید ریاست محترم شورای شهر تبریز و هیئت همراه از شرکت آهنگری تراکتورسازی تبریز

بازدید اعضای هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تبریز از شرکت آهنگری تراکتورسازی تبریز

جناب آقای دکتر دبیری ریاست محترم شورای شهر تبریز و هیئت همراه از شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران بازدید کردند.

در این بازدید که جناب آقای مهندس صادق زاده تبریزی دبیر اجرایی خانه کارگر استان و رئیس فراکسیون کارگری شورای اسلامی کلانشهر تبریز و شهردار منطقه ۷ آقای مهندس پورخردمند، نیز حضور داشتند آقای دکتر باویلی تبریزی رئیس هیئت مدیره توضیحاتی در خصوص روند تولیدی شرکت به سمع حاضران رساندند.

admin بدون دیدگاه

بازدید فرماندهی سپاه ناحیه امامت، فرماندهی بسیج کارگری ناحیه الحدید، مدیریت اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تبریز، ریاست کانون شوراهای اسلامی کار استان از شرکت

بازدید فرماندهی محترم سپاه ناحیه امامت جناب سرهنگ صفدری، فرماندهی بسیج کارگری ناحیه الحدید، مدیریت اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تبریز، ریاست کانون شوراهای اسلامی کار استان از شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران

در خجسته ایام ولادت باسعادت نبی مکرم اسلام محمدمصطفی(ص) مسئولین استانی از روند تولید شرکت آهنگری بازدید کردند.
در این بازدید ریاست هیئت مدیره آقای دکتر باویلی تبریزی توضیحات مبسوطی به حضار داده و از روند تولید در این شرکت مطالبی به سمع حاضران رساندند در ادامه مراسم جناب سرهنگ صفدری و نیز ریاست کانون شوراهای اسلامی کار استان به ایراد سخن پرداختند.

همچنین در این مراسم لوح تقدیر از طرف کانون شوراهای اسلامی استان تقدیم جناب آقای دکتر باویلی گردید.

در ادامه مراسم با حضور مهمانان ارجمند کامیون اقلام اهدایی جناب آقای دکتر باویلی به مناطق زلزله زده میانه و سراب که شامل روغن و برنج بود، به این مناطق ارسال گردید.

admin بدون دیدگاه

جلسات جناب آقای دکتر باویلی با مدیریت محترم شرکت ایرانخودرو، انجمن قطعات خودرو و مدیر عامل شرکت مگا موتور

جلسات جناب آقای دکتر مجید باویلی با مدیریت محترم شرکت ایرانخودرو جناب اقای دکتر مقیمی، انجمن قطعات خودرو و مدیر عامل شرکت مگا موتور آقای مهندس شهریاری

در جلسه که مابین مدیریت محترم شرکت ایرانخودرو جناب اقای دکتر مقیمی و همچنین ریاست محترم هیئت مدیره شرکت اهنگری جناب آقای دکتر باویلی که در مورخه بیستم آبان ماه سالجاری برگزار گردید، مسائل مربوط به تامین قطعات و قالبهای شرکت ایرانخودرو مورد بررسی قرار گرفت و مقرر گردید شرکت آهنگری کما فی السابق با قدرت نسبت به تامین نیازهای قطعات فورج و قالبهای دایکاست شرکت معظم ایرانخودرو اقدام نموده و با افزایش تولید شرکت ایرانخودرو همکاری های فی مابین تقویت گردد .

همچنین در جلسه انجمن قطعات خودرو که با حضور مدیر عامل شرکت ساپكو و ریاست هیئت مدیره شرکت آهنگری و سایر صاحبان شرکت های تولید کننده قطعات خودرو برگزار شد، مشکلات و معضلات مربوط به بحران اخیر خودرو مورد بررسی قرار گرفت وتدابیر لازم و راهکارهای برون رفت از این بحران بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ گردید .

و نیز دردیداری بین مدیر عامل محترم شرکت مگا موتور آقای مهندس شهریاری و آقای دکتر باویلی انجام شد بر شروع همکاری جهت تامین قطعات فورج مورد نیاز شرکت مگا موتور توسط شرکت آهنگری تاکید شد و مقرر شد در اسرع وقت این همکاری شروع شود .

امید است با تدابیر اتخاذ شده زمینه‌های شکوفایی و پیشرفت هر چه بهتر صنعت خودرو و همچنین شرکت معظم آهنگری ایجاد گردد.